HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Enerji, Mobil Takip, Endüstri ve Akıllı Bina/Tesis Yönetimi alanlarında faaliyet gösteren Bimetri; kurucularının sahip olduğu 19+ yıllık bilgi birikimi (know-how) ve deneyimi ile veri toplama, veri iletişimi, toplanan verinin görselleştirmesi ve analizi konularında yazılımlar geliştirmekte olup veri toplama cihazlarının ithalatını ve bazılarının yerli imkanlarla imalatını yapmaktadır.

Sertifikalarımız
Satış Sonrası Hizmet Yeterlik Belgesi: TS 12749 Yetkili servisler – Teleks, teleteks, telefaks, modem v.b. cihazlar için kurallar

Ne Yaparız?

Yazılım ve donanım ürünlerimiz ile değerli varlıklarınızı, sensörlerinizi, sayaçlarınızı, araçlarınızı, cihaz ve makinelerinizi uzaktan takip edebileceğiniz, siz takip etmeseniz bile 7/24 esasına göre otomatik olarak sistem tarafından izlenen ve kontrol edilen uçtan uca çözümler sağlarız.

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz: Türkiye’de ve komuşu coğrafyalar olan balkanlar, orta doğu ve Türk cumhuriyetlerinde Telemetri, M2M/IoT alanında kaliteli ve yenilikçi ürünler, hizmetler sunan bir teknoloji firması olmak.

Misyonumuz: Farklı olmak, fark yaratmak için yola çıkan Bimetri, geliştirdiği ürünler ve sunduğu hizmetler ile benzersiz ve daima öncü olmak ilkesi ile hareket etmektedir. Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak hedeflerimizdendir.

Nasıl Yaparız?

AR-GE aşaması devlet tarafından desteklenmiş BienPort IoT Bulut Platformumuz ile kendi donanımlarımızı kullanarak, müşterilerimizin kendi geliştirdikleri veya temsilcisi oldukları donanımların entegrasyonunu mümkün kılarak marka model bağımsızlığını sağlarız.

Değerlerimiz

Müşterilerimiz

Müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde kaliteli ve ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetler sunmak en öncelikli değerimizdir. Müşterilerimiz daima haklıdır. Müşterilerimizle empati kurar, onları etkin bir şekilde dinler, anlar ve en hızlı yanıtı veriririz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını, önerilerini ve gelecekteki beklentilerini dikkate alarak uzun vadeli bir iş birliği hedefleriz.

Çalışanlarımız

En önemli değerimiz insandır. Bu anlamda çalışanlarımız bizim için çok değerlidir. Tüm görüşlere, fikirlere, inançlara ve değerlere saygılıyız. Ürünlerimiz ve hizmetlerimizin üstün kalitesi çalışanlarımızın üstün kalitesini yansıtır. Nitelikli personelimiz ve yetkin iş gücünümüzle Bimetri ailesi olarak çalışanlarının yeteneklerinden, hayal gücünden ve yaratıcılığından faydalanırız.

Dürüstlüğümüz

Karşılıklı saygı, şeffaflık temeline oturmuş bir çalışma ortamı ve iş ilişkilerimizle tüm müşterilerimizin mutlak güvenenini kazanmaya çalışırız.

Güvenilirliğimiz

Sorumluluklarımızın bilincinde, daha iyi iş ve daha iyi yaşam felsefesi ile sürdürülebilir geleceğe yönelik, başladığı işleri daima başarı ile tamamlayan bir kuruluş olarak müşterilerimiz daima kendilerini güvende hisseder, talep ettikleri ürün ve hizmetlerden her zaman daha iyisini elde edeceklerini bilirler.

Takım Ruhumuz

Çalışma şeklimiz karşılılı güven ve kalıcı saygı üzerine kurulmuştur. Çalışanlarımız bölümler, görev tanımlarının ötesinde aynı gemide yol alan tayfalar misali bir aile havasında iş yapar.