MÜŞTERİLERİMİZ

"Cyberpark Enerji Verimliliği"

Ferhan Şenkon, Kiralama ve İşletme Direktörü

"Vakıfbank için gerçekleştirmiş olduğumuz tüm Türkiye'deki ATM'lerin kesintisiz güç kaynaklarının temini ve uzaktan izlenmesi projesi kapsamında Bimetri firmasıyla yapmış olduğumuz iş ortaklığı sonucu ortaya muhteşem bir proje çıktı. Bimetri'nin sağladığı Kesintisiz Güç Kaynağı Takip Uygulaması sayesinde Vakıfbank; 3.000'e yakın ATM'sindeki kesintisiz güç kaynaklarının yaklaşık 28 farklı sensör ve parametresini uzaktan izlemekte, hata, uyarı ve alarm durumlarında anında haberdar olmakta ve müdahale süreci başlamaktadır. Takip sistemi; 7/24 izlediği tüm kesintisiz güç kaynaklarının hem kendi hem de hizmet verdiği ATM'lerin şebeke elektrikleri hakkında geçmişe dayalı detaylı bilgi verirken aynı zamanda ortam sıcaklığı ve yük durumu gibi önemli parametrelerin de izlenmesini sağlamaktadır."

Serhat YILDIRIM, Genel Müdür Yardımcısı, Necron Enerji

"Bimetri ve Tabim iş ortaklığıyla PROLENKA adında bir marka doğdu.
PROLENKA; Araç, Kişi, Değerli Eşya Takip ve özel sektörel uygulamalarla güçlü bir marka olacak şekilde kendi vizyonunu belirledi.
BİMETRİ, Akıllı Şebekeler, Mobil Bilgi Sistemleri, Akıllı Bina/Tesis ve Endüstriyel Otomasyon alanlarınında Makinalar Arası İletişim (M2M) ve Nesnelerin Interneti (Iot) çözümleri sunuyor. Kurucularının sahip olduğu 15 yıla yakın bilgi birikimi ve deneyimi ile veri iletişimi, analizi konularında çeşitli yazılımlar geliştirip aynı zamanda çeşitli veri toplama cihazları tasarlıyor.
TABİM, 24 yıllık köklü bir geçmişe sahip yazılım geliştirme, web barındırma, e-ticaret, sunucu barındırma, eğitim, danışmanlık, sistem bütünleştirme projeleri, veri ambarı, iş zekası, mobil uygulama geliştirme konularında faaliyet göstermekte olup, Deloitte, TEPAV, TOBB, İnterpromedya, Allworld Network gibi uzman kuruluşlarca sadece Türkiye’de değil, Avrupa ve Arap dünyasının da en hızlı büyüyen bilişim firmaları içerisinde ön sıralarda yer alıyor.
PROLENKA Mobil Takip Sistemleri, araç takip çözümü ile sahada araçları bulunan, satış ve/veya dağıtım ekipleri olan, fazla kilometre yapan araçları bulunan ve bu ekipleri daha verimli yöneterek iş verimliliğini arttırmak isteyen şirketlere ideal bir servis sağlıyor. Bu sistem sayesinde, araçlarınızın ortalama aylık veya günlük kaç km yol yaptığını, ne kadar süre ile rölantide çalıştığını görüp, ortalamanın üzerindeki kullanımların gerçekten amacına uygun olup olmadığını inceleyebilir ve aracınızın sahadaki performansını daha etkin yönetebilirsiniz. Kişi takip çözümü; mobil iş gücü, çocuklar, öğrenciler, alzheimer hastaları ve hareket halindeki gençleri izleme ve takibi için olanak sağlarken; değerli eşya takip çözümü ile sabit veya hareketli varlıkların yasal uyumluluk, güvenlik, milli savunma, operasyonel verimlilik nedenlerinden dolayı veya sadece içinizin rahat olması için takip edilmesi için gerekli tüm çözümleri PROLENKA'da bulabilirsiniz."

Serhat ŞAHİN, Yönetim Kurulu Başkanı, TABİM Bilişim

"Kurulduğu tarih olan 2012 yılından bu yana Bimetri firmasından sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimi sebebiyle D-MATS araç takip sistemimizin bakım ve idamesi konusunda destek ve danışmanlık almaktayız. Sisteme yeni mobil takip cihazlarının entegre edilmesinden sunucu ve sistem odası bakımına kadar birçok konuda destek aldık ve faydalı bilgiler öğrendik."

Denizhan CÖNGER, İşletme Müdürü, Denkasan Telekomünikasyon